Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 19:19

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 19:19

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media

E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të producentit të saj, ajo sot ka dal me një deklaratë qesharake, një deklaratë që vjen nga njëri prej serialeve humoristike në Kosovë”.

View this post on Instagram

Jo valla s’po ta msheli,po po ta qeli se?

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se”, ka shkruar Tayna derisa e ka bërë dorën e saj si telefon.

Tayna edhe mbrëmë pati një thënie interesante ku i tregonte fansave që është “çikë për hastret”.

Ndryshe, këngëtarja pati një sukses të konsiderueshëm pasi që lansoi këngën e saj të fundit “Sicko”, një këngë që pati sukses të madh jo vetëm vendor por edhe ndërkombëtarë. /GazetaExpress/