Tayna 'ashiqare' ndërhyn në foto për të bërë belin 'një grusht' - Gazeta Express

Tayna ‘ashiqare’ ndërhyn në foto për të bërë belin ‘një grusht’

Ballina

Gazeta Express

16/09/2019 11:58

Duket se Taynës nuk po i mjaftojnë format e saj.

Reperja duket se po ndërhyn edhe në fotografitë e saj në bikini, që së fundi i ka shpeshtuar.

Ajo po shfaqet çdo herë e më shumë në poza provokuese, në të cilat edhe tregon linjat e trupit, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, duket se thyerjet dhe zhveshja nuk po i mjafton reperes, e cila në bazë të ndërhyrjes në foto duket se nuk është plotësisht e kënaqur me trupin e saj.

Në foton më të fundit të postuar, shihet mjaft qartë se ajo ka ndërhyrë tek pjesa e belit, për ta bërë edhe më të ngushtë.

E kjo vërehet tek pllakat e pishinës, të cilat tek pjesa e belit janë më të shtrembëta dhe jo në vijë të drejtë siç jnaë në pjesën e djathtë të këngëtares.

Ndërhyrjet në fotografi për të rritur përmasat e trupit po vazhdojnë të bëhen me të madhe dhe jo vetëm nga artistet e estradës sonë.

Ndërsa tek artistet ndërkombëtare tashmë ka filluar një trend i ri ku ato po e pranojnë trupin e tyre ashtu siç është dhe po zgjedhin të shfaqen reale edhe në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja Demi Lovato ka bërë bujë me fotot e saj ku shihet me celulit dhe jo në format perfekte siç është mësuar ta shohë e ta pranojë shoqëria.

Për këtë postim, në të cilin Demi ka thënë se tash e tutje nuk do të ndërhyjë më asnjëherë në asnjë fotografi të saj në të ardhmen, ka marrë shumë përkrahje dhe lëvdata./Gazeta Express/

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ??????‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. ? #nationalcelulliteday #celluLIT ???

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

View this post on Instagram

Gjeni pallmen ne foto?

A post shared by Tayna (@tayna) on