Sulltanesha Hyrem duket shumë ndryshe: Operacionet plastike kanë filluar t'ia deformojnë fytyrën - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 7:30

Sulltanesha Hyrem duket shumë ndryshe: Operacionet plastike kanë filluar t’ia deformojnë fytyrën

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 7:30

Meyrem Uzerli ka ndryshuar komplet pamjen e saj dhe këtë e ka shfaqur publikisht

Roli i saj te “Sulltani i Madhërishëm” u bë i famshëm në Evropë edhe Azi dhe nga fundi i serialit e deri më sot ajo u shndërrua në një grua komplet ndryshe.

Ajo fillimisht ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe pastaj i bëri një ndërhyrje të “vogël” në fytyrë vetëm për t’u dukur më ndryshe.

Por duket se ndërhyrjet e saj në fytyrë nuk i kanë shkuar si duhet pasi fytyra e saj ka filluar të deformohet.