Stjuardesa e zë çiftin duke bërë seks në aeroplan, i bën “horë” - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 8:51

Stjuardesa e zë çiftin duke bërë seks në aeroplan, i bën “horë”

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 8:51

Një çift janë dërguar në mbajtje pasi u filmuan duke kryer akte seksuale me njëri-tjetrin gjatë një fluturimi nga Moska në Vladivostok.

Burri, 41 vjeç dhe gruaja, 43 vjeç, u mbajtën nga policia pasi dyshohej se po kryenin seks oral me njëri-tjetrin në aeroplan nën ndikim të alkoolit.

Me të dëgjuar, një stjuardesë aeroplani shkoi dhe i kritikoi që të mos e vazhdonin aktit në prezencë të pasagjerëve të tjerë.

Një raportim thoshte se ata ishin takuar vetëm në aeroport para se të hipnin në aeroplan.

Dyshja përballen me “arrest administrativ” deri në 15 ditë dhe me gjobë, sipas Ministrisë së Brendshme Ruse.