Kthehu lart

Zyrtare: Zhegrova zgjedh Kosovën, refuzon Shqipërinë

Zyrtare: Zhegrova zgjedh Kosovën, refuzon Shqipërinë GazetaExpress

​Ulli i skuadrës së Genkut, Edon Zhegrova ka vendosur që të luajë për Kombëtaren e Kosovs

Federata e Futbollit ka njoftuar se ylli i Genkut, Edon Zhegrova ka vendosur të luajë për Kombëtaren e Kosovës.

Zhegrova ka pasur ftesa nga Kosova dhe Kombëtarja e Shqipërisë, por ai ka vendosur për vendin e tij të lindjes.

Kjo është konfirmuar nga faqja e FFK-së, ku Zhegrova shihet bashkë me kryetarin Fadil Vokrri.

“Edon Zhegrova i thotë “Po” Kosovës”, thuhet në njoftimin zyrtar. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 21:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera