Kthehu lart

Zyrtare: Tovërlani trajner i ri i Feronikelit

Zyrtare: Tovërlani trajner i ri i Feronikelit GazetaExpress

Afrim Tovërlani është emëruar trajner i Feronikelit

Feronikeli nuk ka pritur gjatë për ta gjetur pasardhësin e Gani Sejdiut, me të cilin u ndanë të hënën. Kampioni i Kosovës, trajnerë të ri ka emëruar Afrim Toverlanin, i cili në të kaluarën e ka dretuar Trepçën ’89 dhe Prishtinën.

“Jam i kënaqur me shkuarjen time në Feronikel, por kjo është një sfidë tjetër e re për mua dhe shpresojë ta kalojë me sukses. Normalisht që kam besim se do ta fitojmë garën, sepse sikur të mos kisha besim nuk do ta pranoja ofertën”, ka deklaruar Tovërlani. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 09 Dhjetor 2015 15:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera