Kthehu lart

Zyrtare: Prishtina sjell dy përforcime të reja (Foto)

Zyrtare: Prishtina sjell dy përforcime të reja (Foto) GazetaExpress

Klubi i basketbollit Sigal Prishtina ka sjell në ekip edhe dy lojtarë të rinj, Marcel Jones dhe Louis Darby

Prishtina, që po kalon në formë të dobët duke humbur të gjitha ndeshjet deri tani, ka zyrtarizuar një fundor dhe një alo, bën të ditur klubi përmes rrjeteve sociale.

Jones më parë ka luajtur edhe te Bashkimi, në Zelandë të Re dhe në Finlandë e Gjermani, ndërsa Darby që është fundor për shtatë vjet luajti te Energia Rovinari.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Tetor 2016 21:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera