Kthehu lart

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës GazetaExpress

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj.

Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës.

Pas Messit kapiten është Sergio Busquets, e pas tij janë Gerard Pique dhe Sergi Roberto. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Gusht 2018 14:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera