Kthehu lart

​Zyrtare: Interi huazon një mbrojtës

​Zyrtare: Interi huazon një mbrojtës GazetaExpress

Marco Andreolli është huazuar te Sevilla.

Mbrojtësi italian, Marco Andreolli ka lënë Interin për tu huazuar te skuadra spanjolle, Sevilla.

Marrëveshja është zyrtarizuar nga të dy skuadrat, ndërsa lojtari do të huazohet për një edicion me të drejtë të blerjes në fund të tij.

“Sevilla është e lumtur të ju njoftoj se ka huazuar mbrojtësin italian, Marco Anderolli nga skuadra e Interit”, thuhej në faqen zyrtare të Sevillës. /Express

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Gusht 2015 21:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera