Kthehu lart

Zyrtare: Hadergjonaj nënshkruan me Huddersfield

Zyrtare: Hadergjonaj nënshkruan me Huddersfield GazetaExpress

​Florent Hadergjonaj edhe zyrtarisht ka nënshkruar me skuadrën angleze, Huddersfield

Skuadra angleze, Huddersfield ka njoftuar se ka nënshkruar me mbrojtësin e djathtë Florent Hadergjonaj.

Përfaqësuesi i Zvicrës ishte i huazuar këtë sezon me të drejtë blerje nga Ingolstad, mundësi të cilën e ka shfrytëzuar skuadra angleze.

“Huddersfied është i lumtur të ju njoftojë se ka kompletuar transferimin e Florent Hadergjonajt nga skuadra e Ingolstadt”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Hadergjonaj ka nënshkruar kontratë deri në verën e vitit 2021. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 10:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera