Kthehu lart

Zyrtare: Biglia, katër muaj jashtë

Zyrtare: Biglia, katër muaj jashtë GazetaExpress

Milan ka lajmëruar që Lucas Biglia do të jetë jashtë aksionit për afërsisht katër muaj pas një lëndimi muskulor në kofshë

Mesfushori është jashtë për shkak të një lëndimi që dy javë gjatë stërvitjeve.

Testet kanë konfirmuar që ka një lëndim në muskulin e djathtë të kofshës.

Ai pritet që të operohet në Finlandë, pasi që profesor Sakari Orava ka vendosur sepse kemi të bëjmë me një operacion delikatë.

Prognoza e parë është katër muaj jashtë. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Nentor 2018 21:07
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera