Kthehu lart

Zyrtare: Arbeloa transferohet në Premierligë (Foto)

Zyrtare: Arbeloa transferohet në Premierligë (Foto) GazetaExpress

West Ham United ka njoftuar se ka transferuar ish lojtarin e Real Madridit, Alvaro Arbeloa

Arbeloa është transferuar në Premierligë te West Hami si lojtar i lirë. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Gusht 2016 21:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera