Kthehu lart

Zvicerani që ju bashkua festës me shqiponjë te Xhakës dhe Shaqirit

Zvicerani që ju bashkua festës me shqiponjë te Xhakës dhe Shaqirit GazetaExpress

Mbrojtësi i djathtë i Arsenalit Stephan Lichtsteiner duket se e ka përjetuar më shumë emocione golin e dytë të Shaqirit

Derisa Shaqiri festonte i zhveshur bashkë me lojtarët e tjerë të Zvicrës dhe bëntë shqiponjën më duar, festës së tyre ju bashkohet edhe Stephan Lichtsteiner, i cili bën shqiponjën.

Kjo fotografi është duke bërë xhiron nëpër faqet shqiptare të cilat e kanë vlerësuar lartë gjestin e kapitenit të Zvicrës. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 00:31
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera