Kthehu lart

Ylli i Barçës i refuzon gjigantët anglezë për gjigantin italian

Ylli i Barçës i refuzon gjigantët anglezë për gjigantin italian GazetaExpress

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic është i gatshëm ta refuzojë kalimin në Premierligë në favor të transferimit në Serie A në fund të këtij sezoni, sipas Gazzetta dello Sport.

Gazeta italiane beson se Interi është favorit për t’i siguruar shërbimet e kroatit me përvojë, e ardhmja e të cilit në Barcelonë duket e pasigurt pas blerjes së Frenkie de Jongut nga Ajaxi, transmeton Gazeta Express.

Chelsea dhe Manchester Unitedi kanë shfaqur interesim për Rakiticin kohë më parë.

A pritet të kushtojë rreth 30 milionë euro.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Shkurt 2019 08:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera