Kthehu lart

Xhaka e ‘çmendi’ Wengerin pas asaj që bëri në “San Siro”, Ramsey shpërthen në të qeshura

Xhaka e ‘çmendi’ Wengerin pas asaj që bëri në “San Siro”, Ramsey shpërthen në të qeshura GazetaExpress

Xhaka ka irrituar Wengerin në sfidën që Arsenali e fitoi 0-2 në “San Siro” kundër Milanit.

Pak minuta para fundit, saktësisht në minutat shtesë, Granit Xhaka tentoi nga distanca për të realizuar ndoshta një gol të paharrueshëm, por tentimi i tij nuk ishte ai më i miri.

Kjo irritoi trajnerin, Arsene Wenger, që u ngrit në këmbë duke diskutuar me shqiptarin, ndërsa nga kjo “fjalosje” nga distanca, nga kamerat u kap edhe Aaron Ramsey, i cili po buzëqeshte me atë që po ndodh mes Xhakës e Wengerit, apo ndoshta edhe me goditjen e plogësht të shqiptarit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 22:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera