Kthehu lart

Watfordi i Behramit mposht Arsenalin e Mustafit (Video)

Watfordi i Behramit mposht Arsenalin e Mustafit (Video) GazetaExpress

Watford ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Arsenalit me rezultat 1:2

Arsenal ka marrë një goditje të rëndë në luftën drejt titullit të Premierligës, pasi është mposhtur në Emirates nga Watford 2:1.

Golat për Watfordin në këtë ndeshje u shënuan Kaboul dhe Deeney, ndërsa golin e vetëm për Arsenalin e shënoi Iwobi.

Pas kësaj humbje, Arsenal bie në vendin e tretë me 47 pikë, 9 më pak se sa Chelsea në vendin e parë. /Express/


Goal  Iwobi  (1:2) Arsenal vs Watford by ylberenexhipi


Goal    Kaboul Y. (0:1)  Arsenal vs Watford by ylberenexhipi


Goal Deeney T. (0:2) Arsenal vs Watford by ylberenexhipi

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Janar 2017 22:39
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera