Kthehu lart

Vushtrria e mposht Gjilanin, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Vushtrria e mposht Gjilanin, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës GazetaExpress

Vushtrria e ka mposhtur Gjilanin në çerekfinale të Kupës së Kosovës me rezultat minimal të mërkurën.

Ekipi vushtrrias, që bën gara në Ligën e Parë të Kosovës, ka kaluar në gjysmëfinales të kupës pas kësaj fitoreje, raporton Express.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi 19-vjeçari Topalli. 

Vushtrria në gjysmëfinale i bashkohet Drenicës dhe Vëllaznimit.

Gjysmëfinalisti i katrërt mësohet sot pas mbarimit të duelit Llapi - Prishtina, ndeshje e cila është duke u zhvilluar momentalisht. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 14:53
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera