Kthehu lart

Vullnet Basha nënshkruan me Real Zaragozën

Vullnet Basha nënshkruan me Real Zaragozën GazetaExpress

Një tjetër shqiptar i është bashkuar La Ligës spanjolle për stinorin e ri.

Mesfushori kosovar, Vullnet Basha, në stinorin e ri do të jetë pjesë e futbollit spanjoll.

Basha ka arritur marrëveshje me Real Zaragozën, me të cilën do të luaj si i huzuar deri në fund të stinorit.

Ai u huazua nga Sioni, teksa Zaragoza e ka mundësinë e blerjes pasi t’i përfundojë huazimi.

Ndryshe, Vullneti është vëllai i anëtarit të Kombëtares shqiptare dhe Torinos, Migjen Basha. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Gusht 2014 23:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera