Kthehu lart

Vazhdon kreativiteti patriotik pas ndeshjes Zvicra-Serbia

Vazhdon kreativiteti patriotik pas ndeshjes Zvicra-Serbia GazetaExpress

Nëse ishte mbrëmë një vend që e festonte fitoren e Zvicrës po aq sa vetë Zvicra – në mos më shumë – ishte Kosova.

Bashkë me rrugët e vërshuara nga njerëzit që kishin dalë për të festuar, me boritë e veturave që nuk ia pritnin njëra-tjetrës, dhe postimeve të panumërta në rrjete sociale, ishin edhe batutat dhe kreativiteti i disave që e bënë natën e mbrëmshme edhe më të këndshme.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga këto postime që kanë qarkulluar në rrjete sociale.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 10:43
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera