Kthehu lart

Vajza e Allegrit iu lë pa fjalë

Vajza e Allegrit iu lë pa fjalë GazetaExpress

​Vajza e trajnerit të Juvetusit, Valentina Allegri po shijon diellin në detin e nxehtë të Meksikës

Valentina po çmend fansat e saj në Instagram me fotot “hot” që po publikon nga plazhet e Meksikës, ku po i kalon pushimet e tij.

Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe gjithmonë shumë në formë, vajza e trajnerit të Juventusit po bën xhiron e mediave rozë në Itali. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 17:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera