Kthehu lart

Unitedi ka ofruar 128 milionë euro në fund të merkatos për lojtarin e Realit

Unitedi ka ofruar 128 milionë euro në fund të merkatos për lojtarin e Realit GazetaExpress

Mungesa e aktivitetit të transferimeve të Manchester Unitedit nuk kishte të bënte me fonde, pasi Djajtë e Kuq do të kishin paguar 128 milionë euro për mbrojtësin e Real Madrid, Raphaël Varane, shkruan Guardian

Ed Woodward u takua me presidentin e Real Madridit, Florentino Perez, por asgjë nuk përfundoi në takimin mes tyre.

Klubi gjithashtu do të kishte qenë i gatshëm për të sjellë Diego Godin pavarësisht nga mosha e tij, por u vlerësua se lojtari nuk donte të largohej nga klubi. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Gusht 2018 08:04
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera