Kthehu lart

Allegri nuk e do Barcelonën n‘çerekfinale

Allegri nuk e do Barcelonën n‘çerekfinale GazetaExpress

Allegri ka bërë të ditur se "Zonja e Vjetër" dëshiron t'i shmanget Barcelonës n'çerekfinale të Champions League.

Duket se Massimiliano Allegri dëshiron t’i hakmerret Real Madridit për atë humbje 4-1 në finale të Ligës së Kampionëve pasi pas kualifikimit në çerekfinale, ai ka treguar se nuk ia ka frikën asnjë skuadre tjetër, përveç Barcelonës.

“Ekipi i vetëm që nuk e dua (në çerekfinale) është Barcelona. Barcelona çdo vit, Barcelona, Barcelona, Barcelona. Boll më!”, tha Allegri duke qeshur.

Juvenutis preu biletën për çerekfinale pas fitores së madhe në “Wembley” kundër Tottenhamit 1-2. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 23:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera