Kthehu lart

Tifozët e Realit duan largimin e Zidane

Tifozët e Realit duan largimin e Zidane GazetaExpress

​Tifozët e Real Madridit nuk janë të lumtur me trajnerin Zinedine Zidane dhe duan largimin e tij

Humbja ndaj Leganes në Santiago Bernabeu 2:1 dhe eliminimi nga Copa del Rey, ka acaruar tifozët e Real Madridit.

Shumica e tyre duan largimin e trajnerit Zinedine Zidane, pasi besojnë se cikli i tij ka përfunduar në Bernabeu.

Lënia jashtë skuadrës së parë nga Zidane e Cristiano Roanldo, Gareth Bale, Toni Kroos dhe Marcelo shihet si arsyeja kryesore për eliminimin e Realit nga Copa del Rey. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 25 Janar 2018 13:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera