Kthehu lart

Tallet Ibrahimovici: Tani edhe zyrtarisht mund të fillojë Kupa e Botës

Tallet Ibrahimovici: Tani edhe zyrtarisht mund të fillojë Kupa e Botës GazetaExpress

​Ibrahimovic është tallur në rrjete sociale, duke dhënë “dritën e gjelbër” për Kupën e Botës.

Ish sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic, është rikthyer në rrjetet sociale me shakatë e tij të mrekullueshme.

Ibra, i cili nuk do të jetë pjesë e Kupës së Botës pasi nuk është ftuar nga Suedia, ndodhet në Rusi dhe ka bërë një foto me agjentin e tij, Mino Raiola, duke shkruar me shaka në Facebook: “Tani edhe zyrtarisht mund të fillojë Kupa e Botës”.

Nga ora 17:00 Botërori nisi me ndeshjen Rusia – Arabia Saudite, ku po fitojnë vendasit me rezultatin minimal 1-0. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 17:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera