Kthehu lart

“Talent natyral”, Bolt e krahason vetën me Messin

“Talent natyral”, Bolt e krahason vetën me Messin GazetaExpress

​Usain Bolt e ka identifikuar vetën më shumë me Lionel Messin se Cristiano Ronaldo.

Bolt thotë se është talent i lindur, ashtu si Lionel Messi, për dallim nga Ronaldo që ka arritur këtu ku është falë punës së palodhshme.

“Wow. Do të thosha me Messin sepse Leo është shumë i talentuar dhe nga ajo që kam dëgjuar për disa vite me radhë, Cristiano Ronaldo ka arritur deri këtu për shkak të punës së palodhshme

“, u shpreh ai.

“Unë kam lindur me këtë shpejtësi me këtë shpejtësi me këtë talent, ashtu sikur Lionel Messi”, ka deklaruar ai. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Mars 2018 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera