Kthehu lart

Stoke City – Shaqiri, pritjes i vjen fundit (Foto)

Stoke City – Shaqiri, pritjes i vjen fundit (Foto) GazetaExpress

Xherdan Shaqiri do të luajë nga minuta e parë për Stoke Cityn ndaj West Bromwich Albion

Mark Hughes, trajneri i Stoke Cityt, ka vendosur që Xherdan Shaqiin ta inkuadroj në fushë nga minuta e parë në ndeshjen ndaj West Bromwich Albion, shkruan Express.

Ylli kosovar ka munguar disa ndeshje për ekipin nga Premierliga për shkak të një lëndimi. 

Madje, Shaqiri nuk ka mundur të luajë as për Zvicrën në eliminatoret për Botërorin ‘Rusia 2018’. /Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Shtator 2016 15:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera