Kthehu lart

​Southamptoni e befason Arsenalin

​Southamptoni e befason Arsenalin GazetaExpress

Southamptoni e ka shënuar golin e parë në ndeshjen e Premierligës kundër Arsenalit, duke kaluar në epërsi me rezultat 1-0, në ndeshjen që po zhvillohet tani në stadiumin St. Mary’s.

Në minutën e 20-të, Danny Ings arriti ta kalojë në epërsi skuadrën e tij, duke e mposhtur portierin e Arsenalit, Bernd Lendon, shkruan Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Dhjetor 2018 14:51
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera