Kthehu lart

Skriniar: Nuk mendoj për çmimin

Skriniar: Nuk mendoj për çmimin GazetaExpress

Milan Skriniar i është shmangur pyetjes për çmimin e tij 140 milionë euro por ka konfirmuar se është duke negociuar me Interin për kontratë të re

Mbrojtësi u tha se ka një çmim më shumë se 140 milionë euro nga trajneri i tij Luciano Spalleti.

“Nuk e di nëse ai ka bërë humor apo jo! Kam thënë më parë, nuk mendoj për çmimin tim. Dua të fokusohem në punën time dhe të bëj më të mirën që mundem”, tha Skriniar për Inter TV.

“Ne kemi luajtur çdo tri ditë, kështu që nuk është koha që të diskutojmë për kontratë të re. Do të bisedojmë kur çdo gjë që të qetësohemi dhe nuk ka asgjë për t’u qetësuar”.

“Me pëlqen kur bëj diçka mirëq dhe San Siro duartroket, kjo me ndihmon”.

Raportet me shokët e skuadrës me Stefan de Vrij janë duke u forcuar.

“Nga dita e parë në stërvitje para sezonale, ne shkëbyem dhomat. Kur e them këtë, tregojë që jam koordinuar shumë mirë duke luajtur bashkë me Mirandan”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Nentor 2018 21:33
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera