Kthehu lart

Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit, eliminohet nga Europa League

Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit, eliminohet nga Europa League GazetaExpress

Skuadra e Skënderbeut ka humbur 2:1 nga Young Boys në Europa League, në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve

Skënderbeu është eliminuar nga Europa League, pas humbjes të pësuar në sekondat e fundit 2”1 me Young Boys në fazën e grupeve të Europa Leagues. 

Golin për Skënderbeun e shënoi Enis Gavazaj, ndërsa për vendësit shënuan francezi Harou dhe Assale. 

Pas kësaj ndeshje, Skënderbeu e mbyll aventurën e saj në vendin e fundit në Grupin B më 5 pikë. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:54
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera