Kthehu lart

Shqiptarët i shashtrisin tifozët serbë në Zvicër

Shqiptarët i shashtrisin tifozët serbë në Zvicër GazetaExpress

Zvicra shënoi fitore ndaj Serbisë me rezultat 1-2, pas golave të kosovarëve Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Festa për këtë fitore ka filluar gjithandej ku ka shqiptarë.

E në Zvicër, aty ku prezenca e shqiptarëve është e madhe, tifozët shqiptarë kanë ndalur një veturë të tifozëve serbë, në të cilën ishte e vendosur flamuri serb, shkruan Gazeta Express.

Tifozët shqiptarë ndalojnë veturën dhe sipër flamurit serb e vendosin atë shqiptar. Shikojeni videon:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Qershor 2018 23:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera