Kthehu lart

Shokët e skuadrës ia urojnë Besart Berishës lindjen e djalit në mënyrë mjaft speciale!

Shokët e skuadrës ia urojnë Besart Berishës lindjen e djalit në mënyrë mjaft speciale! GazetaExpress

Besart Berisha është bërë sërish baba

Lajmin e ka konfirmuar vet ish-futbollisti i Kosovës përmes një postimi në rrjetin social, “Instagram”.

Berisha ka treguar se si e gjithë skuadra festoi me shqiptarin duke uruar atë për ardhjen në jetë të djalit.

“Faleminderit të gjithë djemve për festimin për fëmijën e lindur, i bekuar që do të kem një tjetër djalë”, ka shkruare ai në Instagram.

Besart Berisha ka luajtur për shumë klube evropiane, kurse aktualisht luan nw Japoni te Sanfrecce Hiroshima. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Shkurt 2019 23:53
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera