Kthehu lart

Shikoni si vallëzon Xhaka me këngë shqiptare

Shikoni si vallëzon Xhaka me këngë shqiptare GazetaExpress

Granit Xhaka vazhdimisht e dëshmon ndjenjën e tij patriotike që e ka për kombin shqiptar. Këtë ndjenjë e shpreh edhe gjatë lojës së tij në futboll. Mbrëmë, Xhaka, pasi shënoi golin kundër Serbisë bëri shqiponjën -simbolin e shqiptarëve.

Ditë më parë ai kishte publikuar një video duke vallëzuar me një të huaj me këngë shqipe.

Në përshkrim kishte shkruar: Jasha, jasha.


Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri mbrëmë kanë bërë krenar shqiptarët. Rrjetet sociale janë mbushur me fotografitë e tyre.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Qershor 2018 10:57
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera