Shikoni çfarë ka humbur Sterling

Anglia pati një mundësi të mirë që të vije në epërsi që në fillim të takimit

GazetaExpress

Por, Raheem Sterling humbi një mundësi ideale për t’i kaluar “Tre Luanët” në epërsi.

Pas një depërtimi dhe aksioni që niset nga vet ai, Sterling dështon të shënoi nga afërsia.

Anglia është duke udhëhequr me rezultat 1-0 kundër Tunizisë. /GazetaExpress/

Të tjera

Lajmet e fundit