Shikojini videot e Gazetës Express nga ndeshja Zvicer-Serbi në Kaliningrad

Ndeshja historike e kosovarëve në Kaliningrad është përcjellur edhe nga Gazeta Express.

GazetaExpress

Momentet historike të dy kosovarëve, Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit i kanë përcjell edhe drejtori i T7 dhe Gazetës Express, Berat Buzhala dhe kryeredaktori i T7 dhe Gazetës Expres, Leonar Kërquku.

E këto momente magjike vinë për të gjithë lëxuesit tonë nga Kalingradi dhe përshkruajnë atmosferën që ishte në anën e tifozëve zviceran.

Shijojeni këto pamje. 

Të tjera

Lajmet e fundit