Kthehu lart

Sessegnon zgjedh skuadrën e re

Sessegnon zgjedh skuadrën e re GazetaExpress

​Ryan Sessegnon ka vendosur se për cilën skuadër do të donte të luante sezonin e ardhshëm

Talenti më i madh anglez, Ryan Sessegnon po kërkohet nga skuadrat më të rëndësishme të Anglisë dhe Evropës.

Por, sipas Daily Express, ai ka vendosur që të transferohet në Liverpool, nëse Fulham dëshiron ta shes gjatë verës.

Por, Liverpool do të ketë konkurrencë të fortë nga Chelsea, Manchester City, Manchester United dhe Tottenham. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 17:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera