Kthehu lart

Sergio Ramos tërheq vëmendjen me Fiat-in e tij

Sergio Ramos tërheq vëmendjen me Fiat-in e tij GazetaExpress

Sergio Ramos tërhoqi vëmendjen në stërvitjen e Realit të Madridit, kësaj radhe jo për veshjen e çuditshme, por për automjetin.

Kapiteni i ekipit kampion Europe në fuqi u paraqit në Valdebebas me një makinë Fiat 600, që dallon nga makinat e “zakonshme” të futbollistëve për shkak të përmasave të saj shumë të vogla.

Në pjesën anësore të makinës klasike vihen re edhe inicialet e lojtarit: SR4.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 16:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera