Kthehu lart

Ronaldo po bën gjithçka për ta sjellë Pogban në Juventus

Ronaldo po bën gjithçka për ta sjellë Pogban në Juventus GazetaExpress

Cristiano Ronaldo është duke bërë gjithçka për ta bindur Juventusin ta kthejë në klub Paul Pogban e Manchester Unitedit, sipas Don Balon.

Superylli portugez beson se blerja e Pogbas është e nevojshme për ta ngritur standardin e Juventusit si kandidat serioz për ta fituar Ligën e Kampionëve, transmeton Express.

Barcelona, ndërkohë, po ashtu është në garë për mesfushorin francez, e ardhmja e të cilit në United është e pasigurt.

Pogba i ka prishur marrëdhëniet me trajnerin Jose Mourinho dhe nuk ndihet i lumtur në “Old Trafford”.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Shtator 2018 09:58
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera