Kthehu lart

Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Real – PSG

Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Real – PSG GazetaExpress

​Real Madrid dhe PSG kanë shënuar nga një gol pas 45 minutave të para në Santiago Bernabeu

Pjesa e parë ndërmjet Real Madridit dhe PSG-së kanë qenë e barabartë, me të dy skuadrat që shënuan nga një gol.

Fillimisht shënuan mysafirët në minutën e 33 me anë të Adrien Rabiot, ndërsa gjithçka barazoi Ronaldo nga pika e bardhë.

Në statistikat tjera më mirë ka qenë Reali, që ka dominuar në shumicën prej tyre. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 21:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera