Kthehu lart

Rezultat dhe statistikat e pjesës së parë PSG-Real Madrid

Rezultat dhe statistikat e pjesës së parë PSG-Real Madrid GazetaExpress

Pjesa e parë ndërmjet PSG-së dhe Real Madridit ka përfunduar baras 0:0, në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Pjesa e parë ndërmjet PSG-së dhe Real Madridit ka përfunduar baras 0:0, në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

PSG ka pasur posedimin e topit, por Real Madrid ka qenë skuadër më e rrezikshme.

Në fakt spanjollët kanë mundur të kalojnë në epërsi ndaj PSG, por sulmuesi Karim Benzema dështoi të shënonte i vetëm me portierin kundërshtarë.

Edhe në ndeshjen tjetër ndërmjet Liverpoolit dhe Portos pjesa e parë ka përfunduar baras 0:0. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 21:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera