Kthehu lart

Reali po e mendon shkëmbimin Isco – Dybala

Reali po e mendon shkëmbimin Isco – Dybala GazetaExpress

Real Madridi është i hapur që ta lërë Iscon të shkojë në Juventus në mënyrë që ta marrin Paulo Dybalan në “Bernabeu”.

Mesfushori spanjoll nuk është aspak i lumtur në Real, pasi që nuk po arrin të luajë vazhdimisht nën urdhëratë e Santiago Solarit, transmeton Gazeta Express.

Shkëmbimi mes Iscos e Dybalas mund të ndodhë në këtë afat kalimtar.

Isco në këtë stinor ka shënuar 4 gola dhe ka bërë 1 asistim në 21 paraqitje, kurse Dybala ka shënuar  gola dhe ka 3 asistime në 22 paraqitje me “Zonjën e Vjetër”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2019 10:36
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera