Kthehu lart

Reali hyn në garë për Emre Can

Reali hyn në garë për Emre Can GazetaExpress

​Real Madrid ka hyrë në garë për mesfushorin gjerman të Liverpoolit, Emre Can

E ardhmja e Emre Can ende nuk është vendosur, ani pse kontrata e tij m eLiverpoolin skadon në fund të këtij sezoni.

Skuadra më e interesuar për të është Juventus, por nuk është e vetme në garë.

Tashmë konkurrencë po i bën edhe Real Madrid, që dëshiron ta marr gjermanin me parametra zero, shkruan Gazzetta dello Sport.

Juventus është skuadër favorite, pasi i ka premtuar lojtarit më shumë minuta, çka në Real Madrid e ka të limituar. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 12:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera