Kthehu lart

Real do ta largojë Vinicusin në formë të huazimit

Real do ta largojë Vinicusin në formë të huazimit GazetaExpress

Real Madridi është duke shikuar mundësitë për ta huazuar Vinicius Juniorin pasi trajneri Santiago Solari nuk mendon se lojtari është i gatshëm që të jetë në skuadrën e parë rregullisht.

Talenti brazilian erdhi në “Bernabeu” në verën e këtij viti mirëpo nuk ka arritur të jetë vazhdimisht në skuadrën e parë të klubit mbretëror, transmeton Gazeta Express.

Solari kërkon që Viniciusi të dërgohet diku tjetër për të marrë më shumë eksperiencë.

Klubi i fundit që ka shfaqur interesim për të është Real Valladolid. /Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2018 17:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera