Kthehu lart

Ramos me fjalë të mëdha për Zidane

Ramos me fjalë të mëdha për Zidane GazetaExpress

​Sergio Ramos ka lavdëruar trajnerin Zinedine Zidane për punën që po bën në Real Madrid

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos beson se trajneri Zinedine Zidane ka marrë vendim të duhur për të luajtur me Vazquez, Asensio e Kovacic.

Ai tha se francezi është çdo ditë me skuadrën dhe e di cila është më e mira në çdo ndeshje.

“Zidane është ai që merr vendimet. Është me ne ditë pas dite është ai që di se çfarë është më e mira në çdo ndeshje”, tha Ramos pas ndeshjes.

Real Madrid eliminoi PSG-në duke e mposhtur në dy ndeshje 3:1 në Santiago Bernabeu dhe 1:2 në Paris. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 23:05
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera