Kthehu lart

Rabiot tifozëve: Ju lutëm na falni

Rabiot tifozëve: Ju lutëm na falni GazetaExpress

​Adrien Rabiot ka kërkuar nga tifozët që t’i falin pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

PSG është përshëndetur nga Liga e Kampionëve, pas humbjes nga Real Madrid 1:2 në shtëpi, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 5:2.

Mesfushori i kësaj skuadre, Adrien Rabiot kë kërkuar nga tifozët që t’i falin për këtë eliminim.

“Vendimtar ishte ndeshja e parë. sonte dhamë maksimumin dhe tifozët na kanë motivuar shumë. Ju lutëm na falni. Jemi munduar, por nuk kemi mundur”, tha Rabiot për Canal+. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 23:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera