Kthehu lart

Pushimet “hot” të Marco Borriellos

Pushimet “hot” të Marco Borriellos GazetaExpress

I mbetur pa skuadër, pasi mbylli sezonin e kaluar me Spalin, Marco Borriello po vijon të shijojë pushimet në brigjet spanjolle të Ibizas.

Ndonëse nuk zbret në fushë që nga Dhjetori i vitit të kaluar, Borriello është shfaqur në top formë në Ibiza, ashtu si vajzat që e shoqërojnë atë.

“Pushime prej Play Boy”, i ka cilësuar revista italiane “Chi” ato të sulmuesit italian, teksa ka postuar fotot nga Ibiza, ku ish-sulmuesi i Milanit shfaqet i rrethuar nga femrat. /SS/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Gusht 2018 11:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera