Kthehu lart

Punë e kryer: Jesus transferohet te Roma (Foto)

Punë e kryer: Jesus transferohet te Roma (Foto) GazetaExpress

Juan Jesus, mbrojtësi brazilian, në sezonin e ri do t’i mbroj ngjyrat e Romës

Sipas Sky Sport, Interi dhe Roma tashmë kanë arritur marrëveshje për mbrojtësin brazilian, Juan Jesus

Jesus do të transferohet te ekipi romak në formë huazimi për 2 milion euro. Por, Roma do të jetë e dertuar ta blejë lojtarin, për 8 milion euro, në fund të sezonit nëse i arrin objektivat.

Pritët që Jesus, i cili ka humbur vendin te Interi pas paraqitjes së mirë të Mirandas dhe Murillos, t’i bashkohet Romës nesër në stërvitje, përcjell Express. 


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Korrik 2016 15:17
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  Të tjera