Kthehu lart

PSG ngushton epërsinë kundër Liverpool

PSG ngushton epërsinë kundër Liverpool GazetaExpress

PSG ka shënuar golin e parë në Anfield

Meunier ka ngushtuar epërsinë në minutën e 40’të te ndeshjes. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Shtator 2018 21:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera