Kthehu lart

PSG me ofertë për Fellainin

PSG me ofertë për Fellainin GazetaExpress

Paris Saint-Germain pritet t’i bëjë ofertë mesfushorit të Manchester Unitedit, Marouane Fellainit, sipas Le 10 Sport.

Raportohet se PSG-ja do t’i ofrojë belgut kontratë me kohë zgjatje katërvjeçare, transmeton Express.

Fellaini do të largohet nga Manchester United në verë sipas të gjitha gjasave, me PSG-në që është duke e përgatitur ofertën për të.

Por, francezët do të përballen me konkurrencë nga Roma, Besiktas dhe Galatasaray. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 08:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera