Kthehu lart

Pochettino: Vetëm 3 minuta ishin të Juventusit

Pochettino: Vetëm 3 minuta ishin të Juventusit GazetaExpress

​Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se ishin skuadër më e mirë se Juventus në dy ndeshje dhe meritonin çerekfinalen

Juventus ka mposhtur 1:2 Tottenhamin në Wembley, për të kaluar në çerekfinale ët Ligës së Kampionëve me rezultat të përgjithshëm 4:3.

Pas ndeshjes Mauricio Pochettino tha se luajtën më mirë se sa Juventus, që vendosi gjithçka për tre minuta.

“ne krijuam shumë raste dhe nganjëherë ju duhet fat për të fituar. Por, unë ndjehem krenar”, tha Pochettino pas ndeshjes.

“Mendoj se pas dy ndeshjeve ne ishim më të mirë, por tre minuta ishin për Juventusin”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera