Kthehu lart

Ostersunds shokon Arsenalin, shënon dy gola për 2 minuta

Ostersunds shokon Arsenalin, shënon dy gola për 2 minuta GazetaExpress

​Ostersunds po fiton 0-2 në “Emirates Stadium” kundër Arsenalit.

Arsenali është shokuar në shtëpi kundër Ostersunds, duke pësuar dy gola për dy minuta.

Hosam Aiesh shënoi për 0-1 në minutën e 22’të, ndërsa për 0-2 realizoi Ken Sema dy minuta më vonë, për t’i shokuar vendasit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shkurt 2018 21:32
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera